Pochod se psem ,,zimním" lesem

08.03.2011 21:08

V neděli jsme se již podruhé zúčastnily Pochodu se psem zimním lesem pořádaného cvičákem v Blansku. Letos byla akce nazývána spíše jako Pochod se psem lesem, protože moc sněhu na trase už opravdu nebylo. Původní plán zněl, že půjdeme s mamkou nebo s celou rodinou a s oběma holkama, ovšem po mamčiném úrazu nohy jsem se vydala jen s jednou příšerkou, a to se Sárčou. Hevči nebylo poslední dny moc dobře, takže chudinka zůstala doma. Přijela také Peťa se sestřičkou Casskou, a také sama, takže jsme nakonec vyrazily na cestu pouze ve čtyřech. Moc jsme si to užily, po cestě jsme skvěle pokecaly a probraly možné i nemožné.

Přestože je začátek března, žádné horko nebylo, a tak jsme s radostí přivítaly teplý čaj a opékání špěkáčků v cíli. Pak jsme se zúčastnily tří doplňkových soutěží - zdolání agi překážek, házení hvězdiček na cíl a chycení věci (nebo pamlsku) - psovod háže, pes chytá. Získaly jsme 50 bodů, disciplíny se Sárčou za plný počet, nějakou tu výhru nám znemožnila jen moje neschopnost, za žádnou cenu jsem se nemohla trefit hvězdičkou do terče:D. Sárinka byla šikovná.

Po vyhlášení vítězů a převzetí krásných upomínkových placek a granulek jsme se vydaly stejnou cestou zpět. A dokonce se nám podařilo i předjet a následně i stihnout Petin vlak, což byl celkem zázrak.

Na vycházce jsme potkaly také spoustu známých pejsků a lidiček, radši je ani nebudu všechny vyjmenovávat, určitě bych na někoho zapomněla. Byl to moc pěkně strávený den, který jsme si všichni užili!:)

 

Video: https://www.stream.cz/video/568228-pochod-se-psem-zimnim-34-lesem

Fotky: https://vasickovakatka.rajce.idnes.cz/Pochod_se_psem_lesem_Blansko_2011/

 

 


Kačka+Sárča&Heavy